Wilkens c.s. Vertalers & Tolken

Wilkens c.s. Vertalers & Tolken
Job title
Hoofd Projectmanagement

Location
Belgija  —  Gand
Job description

Website: www.wilkens.be

Vacaturenummer: v16.0020

 

Wilkens c.s. Gent, een van de vestigingen van de WCS Group in België, is een snelgroeiend en ambitieus vertaal- en schrijfbureau. Vanuit ons moderne kantoor verzorgen wij vertalingen en aanverwante services, zoals tolkdiensten, technical writing en copywriting. Wij werken voornamelijk voor bedrijven en organisaties in binnen- en buitenland. Met ons grote netwerk van vertalers over de hele wereld vertalen we van en naar vrijwel iedere taal. Wilkens c.s. Gent biedt een hoog serviceniveau en staat bekend om haar snelle manier van werken waarbij kwaliteit altijd voorop staat. 

Ons team is op zoek naar een nieuwe

Hoofd Projectmanagement (40 uur)

Functieomschrijving

In deze veelzijdige functie geef je leiding aan ons team van projectmanagers en vertalers en ben je medeverantwoordelijk voor de realisatie van de commerciële doelstellingen van Wilkens c.s. Gent. Dit houdt in dat je je dagelijks bezighoudt met de operationele aansturing van de projectmanagers bij het inkopen van vertaal-, tolk- en schrijfdiensten, resultaten toetst, werkzaamheden coördineert en werkprocessen optimaal laat verlopen.
Onze projectmanagers werken in een hectische omgeving mee aan het realiseren van een hoge mate van klanttevredenheid. Hun hoofdtaken zijn:
• Orderbehandeling en regelen dat opdrachten volgens de wensen van klanten worden uitgevoerd.
• Maken van afspraken met klanten en freelancers.
• Behalen van commerciële doelstellingen.

 

Wat vragen we van jou?

• Minimaal 1 jaar aantoonbare, relevante ervaring in een leidinggevende functie.
• Universitaire opleiding: Bachelor, Master- of licentiaatsdiploma, bij voorkeur taalgerelateerd.
• Ervaring met projectmanagement.
• Ervaring in de vertaalwereld is een pre, maar niet strikt noodzakelijk.
• Je bent enthousiast, klantgericht en je hebt een commerciële drive. Je functioneert prima onder een hoge werkdruk.
• Je bent een echte communicator. Je beheerst je talen en schakelt soepel tussen Nederlands, Frans en Engels, zowel mondeling als schriftelijk.
• Je hebt oog voor detail en behoudt het overzicht in complexe situaties.
• Je bent fulltime beschikbaar.

 

Wat bieden wij?

• Een job bij een gerenommeerd bedrijf met goede klanten. Wilkens c.s. Gent wordt gekenmerkt door een open en informele werksfeer. Er heerst een mentaliteit van hard werken, van behulpzaamheid en er is altijd ruimte voor humor.
• Een marktconform salaris.
• Maaltijdcheques
• 13de maand.
• Persoonlijke groei. Wij hebben onze eigen Academy, die je helpt met aanvullende opleidingen, trainingen en de verdere ontwikkeling van je talenten.

 

Procedure?

Neem voor meer informatie contact op met Kris Vanderrusten, Company Manager Wilkens c.s. Gent, op het nummer +00 32 9 265 00 40

https://wilkens.be/vacatures/

Dodaj nov komentar